Oranžās uzlīmes

15 01 2010

Šodien beidzot tiku pie ilgi noskatītā zelta retrīvera!

Nav jau īsti tā, ka man bija vajadzīga vēl viena mīkstā mantiņa, kas papildinātu jau esošos apputējošos un skapī aizmirstos krājumus. Bet… viņš ir tik mīlīgs! Plus vēl viņš pamanījās man diezgan labi uzlabot sabojāto garastāvokli. Un viņam ir tādas acis… un plūmes deguns… Es viņu nosaucu par Plušķi.

Šķiet, ka Narvesena uzlīmīšu  krāšana jau sāk kļūt par nacionālo sporta veidu.

P.S. I bet, ja tu līdz valentīndienai sakrāsi 40 uzlīmes un nopirksi savai draudzenei sunīti, viņa būs starā. Tas nekas, ka sen jau pāri mīksto mantiņu vecums. Dažreiz vienkārši gribas būt bērnišķīgām…

Advertisements

Darbības

Information

5 responses

15 01 2010
simbel

VAI NE! Es visiem draugiem diedelēju uzlīmes, kamēr tiku pie savējā, tagad sēž blakus uz galda ^_____^ http://twitpic.com/stofk (Sorry par telefonbildes kvalitāti.)

15 01 2010
Shadowbird

Mans paziņa dauz labāk izdarījās. Pirmkārt, izvēlējās vienīgo ciešamo variantu (nosakāms pēc tā, ka nebija atrodams pirmajos padsmit Narvesenos) — basetu, un otrkārt, pakaļ sunim sūtīja draudzeni. Neskraidīšana apkārt pa pilsētu ziemas vidū — labākā Valentīndienas (vai jebkuras citas dienas) dāvana vīrietim no mīļotās meitenes. :D

23 01 2010
Tuksis

Strādāju narvesenā kopš brīža, kad sākās akcija. Izdevies klientu pievilināšanas variants viņiem sanācis, tikai neizdevīgs, ja pērk un krāj uzlīmes ar etaloniem :D Btw suņi ir Made in China un pašizmaksa ir zem 3Ls :) Ja gribi pirkt pa taisno, tad jāšķirās no 12 Ls :D. Btw viņiem ir neizdevīgi dot suni pa 0,99Ls, jo tad vini zaudē un maksā starpību no savas kabatas :)
P.S. neticiet, ja jums saka, ka nevar nopirkt zilajam talonam vienu braucienu – viņiem vienkārši tas nav izdevīgi, īpasi, ja klients maksā ar karti. Tad sanāk, ka viņi piemaksā par to, ka klients ņem 1 braucienu. Tas tā, infa no iekšpuses :)

23 01 2010
Tuksis

P.S. Jā, basets ir visejošākais.

23 01 2010
Tuksis

P.P.S. vienīgi besī, ka tev jācenšās katram klientam kaut kas iesmērēt, vienalga kas, jo, redz, nāk slepenie klienti un ja tu viņam nesmērē tad tevi atlaiž :( Tas pats attieas uz dažādiem produktiem – ja nenotirgo kautkādu minimumu dienā, tad tevi drāž.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s
%d bloggers like this: