Owen & Jolie

19 02 2009

Ik pa laikam, kad sanāk kāds brīvāks laiciņš, gribas paskatīties kādu jauku filmu, kas radītu vismaz kaut kādas emocijas, nevis būtu vienkārši kārtējā amerikāņu jēlību pilnā komēdija.

Šībrīža, varētu teikt, mīļākie aktieri ir Claivs Ovens (Clive Owen) un Anželīna Džolī (Angelina Jolie). Pagaidām liekas, ka nav sliktas filmas ar Ovena piedalīšanos, izņemot, protams, Sin City, kuru īsti vēl neesmu izpratusi. Bet Džolija ir vienkārši Džolija, un man patīk, kā viņa paceļ vienu uzaci uz augšu, izskatās burvīgi. Ilgi trenējos pie spoguļa, bet man tā nesanāca :D

Gribu pastāstīt par filmu ‘Original Sin’. Kaut arī IMDB novērtējums ir tikai 5.6, es teikšu, ka tā ir labākā filma, ko es jebkad esmu redzējusi. Pieļauju, ka vīriešiem tā nebūt neliksies, bet sievietes (kā emocionālas un jūtīgas būtnes) varētu būt sajūsmā. Tā filma ir skaista, un es patiešām pārdzīvoju, līdz pašai pēdējai minūtei pārdzīvoju. Tomēr, ja kādam liekas, ka mīlestība ir suņu kakas, tad labāk netērēt savu laiku un neskatīties.

Šobrīd kinoteātrī skatāmā ‘Changeling’ arī bija laba, sākumā varbūt nedaudz garlaicīga, bet pēc tam baisa, ne jau tāpēc, ka būtu šausmu filma, bet vienkārši baisa, ja iedomājas, ka tā varētu notikt.

No Ovena filmām varētu pieminēt ‘Shoot ‘Em Up’, kuru ir vērts paskatīties kaut vai tikai tādēļ, lai ieraudzītu Monikas Belucci krūtis. Tur bija arī viens labs komentārs par to, vai tiešām tik grūti ir parādīt pagriezienu. Pēc tam tā vadītāja masīnā cieta satiksmes negadījumā.

Nu jā, un ‘Beyond Borders‘- par karu un mīlestību. Ovens + Džolija galvenajās lomās. Arī sirdi plosoša.

Un vispār, iesakiet kādu labu filmu, ko paskatīties!

Advertisements

Darbības

Informācija

6 responses

19 02 2009
20 02 2009
simbel

No sirds iesaku “The Fountain”, kuru pavisam nesen noskatījos… tāda skaista.
Bet, ja runā par t.s. labākajām redzētajām filmām, tad man viena no tādām noteikti ir “Perfume”, kā arī nesen kinoteātrī šausmīgi paveicās redzēt “Sleuth” (2007. gada versiju), kas diezgan spēcīgi blew my mind
Ja par mīlestību gribas, tad “Kate & Leopold” ir ļoooti mīlīga, īpaši, ja patīk Hjū Džekmens. Līdzīgi var teikt arī par pavisam svaigo “Australia”, tikai tur reāli klibo scenārijs tai filmai, plus Bazs Lurmens vienkārši ir Bazs Lurmens :P

20 02 2009
zemene

Parfīms mani atstāja tāda nelielā šoka stāvoklī pēc noskatīšanās..

20 02 2009
Krist2ps

O, jā… tā pēdējā, tevis minētā Shoot Em’ Up bija tiešām laba. Esmu redzējis, bet ir tā vērta lai tiktu skatīta vēl reizi :)

20 02 2009
Shadowbird

Shoot ’em Up bija pilnīgs sviests no intelektuālā viedokļa, bet kā lēts alkohola aizstājējs īslaicīgai smadzeņu atrofijai — neaizstājams. Pavisam cits respekts pret burkāniem vismaz divas dienas. :D Parādīju mātei kā piemēru, kā pareizi laist pasaulē bērnu (izņemot, protams, lodi pierē, kas nav obligāta). :P

Sin City bija pēc būtības tas pats, tikai ar mākslinieciskāku izpildījumu.

23 02 2009
Kamīna

es teiktu ka nav sliktas filmas, ja piedalās: Louis de Funès, Андрей Мягков (ирония судьбы продолжение protams NEskaitās), Никулин un tādā garā, bet kurš tad to nezin :)
http://www.cahiersducinema.com/IMG/gif/marienbad.gif – te tev būs ļoti smuka bilde no filmas “Pērn Marienbādē”.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: