E-talons

13 02 2009

Diemžēl mans plāns braukt sabiedriskajā transportā marta mēnesī par brīvu, attaisnojot biļetes nepirkšanu ar to, ka man vēl nav atsūtīts e-talons, netiks īstenots. Un tas viss tikai tādēļ, ka Rīgas Satiksme izdomāja, ka to e-talonu viņi ieviesīs pakāpeniski, bet “kamēr pa pastu nav saņemts e-talons vai tirdzniecības vietās nav izvietoti paziņojumi par iespēju iegādāties vai papildināt e-talonu, iedzīvotāji tiek lūgti norēķināties kā līdz šim”.

Ir skaidrs, ka viņi galīgi izgāzās, jo tika solīts, ka tie, kas pieteicās laicīgi, saņems savus e-talonus pirms 1.marta. Taču tagad atklājas, ka “E-talonu izsūtīšanu plānots sākt marta vidū”.

Un tagad pats labākais. Un nožēlojamākais. No droša avota ir zināms iemesls, kāpēc tā notika un par kuru netiek ziņots sabiedrībai. Kad дядя Vasje aizbrauca uz Lietuvu un ieraudzīja foršus talonus, viņš izdomāja, ka pie mums arī tādus vajag. Tad viņš teica дяде Koļe, lai viņš uztaisa talonus. Koļa pateica Vaņe, lai viņš uzprogrammē talonu lasītājus. Koļa uztaisīja talonus, bet Vaņa ieprogrammēja lasītājus. Bet beigās nekas nesanāca, jo Koļa talonus uztaisīja nepareizi un Vaņa nepareizi uzprogrammēja lasītājus.

Tātad situācija ir tāda, ka talonu lasītāji neatpazīst uztaisītos e-talonus. Es patiesībā brīnos, ka kāds iedomājās pārbaudīt, vai viss darbojas…

Advertisements

Darbības

Informācija

6 responses

16 02 2009
Jančuks

Un kur var sīkāk paskatīties par to talonu likstu? Kā tur ar to drošo avotu? :)

17 02 2009
zemene

Kā jau rakstīju dažas rindiņas augstāk, par šo “likstu” sabiedrībai netika ziņots, jo kuram gan patīk stāstīt par to, kas nav izdevies.

Bet drošais avots ir RP SIA “Rīgas satiksme” darbiniece.

17 02 2009
Kamīna

tas jau labais, etalonpieteikšanāsanketas nodošanu var atlikt vēl līdz marta vidum!:)

3 03 2009
31 03 2009
Neveiksmenieks

ŠODIEN 31.03.09. dabu ju nopirkt jauno e – talonu. Iekāpu trolejbusā noviklku karti – oedegas zaļais signāls – turpinu ceļu. Iekāp kontrole – dodu savu e-talonu – izrādās ka tos var lietot tikai no 1. parīļa – sods 5 Ls un 0.4 Ls par nepareizā laikā novilktu e-talonu (forši)

20 04 2009
Jānis

Problēma ir tā, ka nav mehānisma, kā pasažieris var pamatot, ka reģistrējies. Citiem vārdiem sakot pasažieris ir beztiesīgs.

Vakar braucu ar 14. trolejbusu. Apmēram pēc stundas atgriezos mājās. Iekārta nofiksēja atzīmēšanos (paziņoja, ka esmu atzīmējies, samazināja atlikušo braucienu skaitu), taču kontrole man apgalvoja, ka esmu braucis ar šo trolejbusu iepriekš, un tagad neesmu reģistrējies.
Netaisos zīlēt kafijas biezumos: droši vien atkārtoti reģistrējoties zināmā laika intervālā netiek fiksēts jaunais atzīmēšanās laiks, varbūt nopirktais e-talons ir ar defektu,
varbūt atzīmēšanās iekārta ir ar defektu (iemeslu var būt ļoti daudz – tikai tie, kas neko nejēdz no šīm iekārtām var apgalvot, ka tās ir drošas), taču es neko nevaru pierādīt.

Un te nu viennozīmīgi ir darbs advokātiem (jāsavāc pietiekami daudz neapmierināto, lai var nolīgt advokātu).
Rīgas Satiksme ir jāiesūdz tiesā: uzvara garantēta 100%,
citādi dažādu brāķu ražotāji varēs gandēt citiem nesodīti nervus un vēl nepamatoti iekasēt soda naudu.

Jānis

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s
%d bloggers like this: