Vēlie vēlējumi

6 01 2008

Novēlots, bet tomēr sveiciens jaunajā gadā.

Man šī gada pirmais zīmīgais notikums bija CSNg ar kādu lietuviešu vīrieša bembi; nabadziņš, vēl viens cietis no manas mašīnas pievilcīguma (ha-ha-ha). Es jau ticu, ka viss, kas notiek, notiek uz labu. Ar to es necenšos pateikt, ka šogad visi līdīs man pakaļā, ne arī to, ka varēs izspiest kādu naudiņu no apdrošināšanas kompānijas, bet vienkārši man tomēr liekas, ka labāk domāt, ka tā tam bija jānotiek, nevis meklēt iemeslus kāpēc tā un domāt, kas būtu savādāk, ja kaut kas nebūtu noticis. Tieši tāpēc nākošajam gadam vienmēr jābūt labākam par iepriekšējo.

Un samīļojiet savus tuviniekus. Tāpat vien. Par mīļajiem nedrīkst aizmirst un jāmēģina šad un tad atgādināt, ka viņi ir ļoti nozīmīgi. Cilvēki, bez kuriem nevarētu.

Advertisements

Darbības

Informācija

3 responses

7 01 2008
Krist2ps

Kā sāksi gadu, tā viss paies [tfu, tfu… ceru, ka tā nebūs?] :D Bet, ar atgriešanos vecajos Ziemassvētkos un ar jauno! :)

7 01 2008
Raikons

jopcik, es vēl neko tādu neesmu paspējis izdarīt… un cerams neizdarīšu…

jauku tev 2008. gadu :)

12 01 2008
a

fatālisms sākas tur, kur sākas ticība fatālismam. protams, arī tas ir veids, kā dzīvot, taču, manuprāt, diezgan bezatbildīgs un tāpēc nevarīgs veids. no pieredzes tomēr ir jāmācās, lai turpmāk no sliktajām situācijām prastu izvairīties. tikai tādējādi piepildās tas, ko tu saki, – ka viss, kas notiek, notiek uz labu -, jo no pieredzētā tu gūsti zināšanas, kuras vari likt lietā, lai dzīve kļūtu gaišāka. viss ir tavās rokās, un tas nozīmē, ka nolemtības nav. tiesa, no fatālista redzespunkta šāds apgalvojums ir meli, un arī tā būs patiesība. jo ir daudzas patiesības, un katrs izvēlas savu – tas ir tas pats ticības jautājums, kuru pieminēju sākumā.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: