Šņik

18 07 2007

Tikko sagriezu kāju. Nesu milzīgo miskastes maisu uz miskasti, bet pa ceļam ar saplēstu glāzi vai vāzi uzšķērdu sev kāju. Sākumā domāju, ka skrambiņa, bet, kamēr aizgāju līdz mašīnai, kāja jau pludoja no asinīm. Vispār skaisti izskatījās. Vienīgais, ka dziļi iegriezu un iegriezums visai paliels, turklāt nepateicīgā vieta- uz apakšējā muskuļa.

Un tagad sanāk, ka tieši, kad beidzot ir jauks un saulains laiks un būtu jādodas uz pludmali peldēties, es to darīt nevaru. Un sauļoties ar milzīgu pāksteri vai apsaitētu kāju arī nav pārāk gudri. Vai augstākie spēki cenšas man pateikt, ka beidzot jāķeras pie mazkustīgām aktivitātēm un izklaidēm? Vai arī kārtējais notikums no sērijas “nu kāpēc tikai man tā neveicas”?

Bonusa jautājums apspriešanai: kā valdīt pār sevi brīžos, kad pats kļūsti nevaldāms?

Advertisements

Darbības

Informācija

10 responses

18 07 2007
iivs

katram savas neveixmes. iedomaajies, ka augstaaki speeki tevi meegjina pasargaat no veel lielaakaam briesmaam tanii pludmalee. everything happens for reason.

18 07 2007
Ray

Es ar nesot misenes maisu uzšķērdu sev kāju pāris dienas atpakaļ :)

18 07 2007
Gastonz

A kur bildes? Kur rētas? Asinis? :)
Es ar pirms nedēļas sagriezu pirkstu ar sāļo zemesriekstu bundžiņas vāku :D

19 07 2007
mārcis

te vairāk tiek apspriests jautājums par katra neveiksmēm, nevis par sevis savaldīšanu.
nu tad pievienošos, ka arī es liekot kopā datoru smuki uzšķērdu pirkstu un datora kas pielija ar kko sarkanu :D taču pēc pāris stundām asinis vairs netecēja :D

19 07 2007
Shadowbird

iivs: Kāpēc augstākie spēki nevar uzsūtīt vienkārši stipras galvassāpes uz to laika posmu, kad būtu jāizbrauc, lai pludmalē uzrautos uz “lielo neveiksmi”? Viens dzīvībai nekaitīgs šķēlums jau nu nav tas, kas var apturēt apņēmīgu beach-goer.

Protams, ka visam, kas notiek, ir iemesls. Tikai ne vienmēr tas ir tik dziļi filozofisks un reliģiozs, kā mums gribētos, lai mēs varētu justies labāk, ka mūsu ciešanas ir kādam nu ārprātīgi palīdzējušas (visvēlamāk – pašam). Šajā gadījumā es minētu, ka iemesls bija cietušā neuzmanības (un/vai nezināšanas par maisa saturu) un maisa satura kombinācija. Mēs dzīvojam tādā pasaulē, kādu esam uzcēluši – pasaulē, kurā ir neskaitāmi vairāk iespēju atrauties, nekā, piemēram, mežā. Var jau, protams, izmētāt stikla lauskas pa istabas grīdu un tad meklēt lielo jēgu un piesaukt augstāko spēku neizdibināmos ceļus, kad sanāk kādā iekāpt. Bet IMO tā ir vienkārša vairīšanās no atbildības.

20 07 2007
iivs

neko “vinji” nesuutiis nekaadas galvassaapes. to visu taapat izraisiits pats cilveex par saviem nopelniem. un tur nav sakara ar religjiju. tas manaa uztveree vispaar ir gandriiz pilniigs sviests. viens tic kaut kam tam, otrs kaut kam citam un veel iet un pieluudz kaut ko.

20 07 2007
Mfz

Jāļauj dusmām iziet ārā, trauki plīst uz laimi :D

23 07 2007
stikls

“augstākie spēki” esi tu pati. tu pati neuzmanījies, tu pati sevi sagriezi, tu pati sevi [par kaut ko (piemēram, par nezināšanu)] sodi un tādējādi krāj pieredzi – jo sāpīgāk, jo vērtīgāk.

25 07 2007
simbel

No saulītes jau tam caurumam sliktāk nebūs ;)
Bet par valdīšanos… to nevar, ja dusmas neizlaiž, sakrāsies un vēlāk būs vēl trakākas dusmas. Tā kā nevajag valdīties!

16 08 2007
Taustiņklabeklis

iivs, “everything happens for reason” atgādina seriālu LOST :D

Kā sevi savaldīt? Ar meditāciju. Un meditācijai nav jābūt tai, ko rāda filmās, sakrustotām kājām, vīraki visapkārt tumšā, bailīgas noskaņas istabā. Meditācija var būt vairāk uz iekšu vērsta. Koncentrējies uz kaut ko vienu, uz kaut ko gaišu. Piemēram uz ko tādu, kas Tev sagādā prieku, vai nomierina. Domā par to. Neļauj citām domām pārtraukt meditāciju – ja uznāk kas tāds, kas sit ārā no sliedēm, pasaki šai domai, ka domāsi viņu vēlāk, patreiz Tev nav laika, jo ir svarīgākas citas lietas. Turpini koncentrēties uz šo jauko un atbrīvojies. Ja viss izdosies kā nākas, tad nemanot atskārtīsi, esi pavisam viegla un tukša un negācijām, ka esi te un tagad nevis tur un nekur, kur mīt nelabuma sapnis.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: