Jaukās sievietes

27 06 2007

Es īsti nezinu, bet man šķiet, ka sievietes ir lielākas maitas par vīriešiem. Un vispār tur, kur ilgāku laiku nav vīriešu sākas velns viņ’ zin’ kas, piemēram, kolektīvi, kuros ir lielākoties gandrīz tikai sievietes, tur viņas kā mežones kaut kādas, kasās par katru sīkumu un brauc augumā visiem, kam vien var.

Tā, lūk, arī man uzbrauca. Kaut kādi kreisie visiem uzskati, laikam nav pieraduši, ka kāds varētu būt arī neapmierināts ar viņu idillisko kārtību, kurā nav nekādas kārtības. Brīnums, kā kaut kādas kuces [ak vai, es atvainojos] var sabojāt garastāvokli.

Tāpēc man arī nepatīk būt t.s.”padotajam”, tas ir neciešami, kad kādam ir vara pār tevi, īpaši, ja ir atslēgta funkcija dirsā līšana.

Advertisements

Darbības

Informācija

9 responses

27 06 2007
iraksti

tāda dzīve

27 06 2007
dabbler

toties vīriešu kolektīvā nav,
nav sieviešu un ir baigi garlaicīgi.. :)

27 06 2007
Bea

es ar biju domaajusi, cik labi ir buut shefam, kad nav kaada priekshaa jaalien uz veedera, bet tomeer visiem kaadam ir jaaizpatiek. Lai arii esi shefs, vienalga tev jaaklausa klienti un vienmeer buss kaads, ar kuru vajadzees apieties kaa ar baltiem cimdiem.

27 06 2007
wannabe

Saki vēl, ka tev ar viņām nav nekā kopīga.

27 06 2007
sandis

Pozicionē sevi ausgstāk :)

27 06 2007
xoled

Zināma situācija. Reizēm ir labi laicīgi aiztīties.

28 06 2007
Mfz

Jaapbēdina, vienmēr kādam būs vara pār tevi, un visi mēs esam padotie, kurš vairāk, cits mazāk.

1 07 2007
rūķītis sūdiņš

Man ir tāds scenārijs. Atskaldi viņas visas, beigās piebilstot “All be back”. I mean, tas pēc tam, kas viss uzsprāgst nah – ofiss, degvielas cisternas, porši un arī, protams, tās kuces. Ar lielāko no kucēm (Boss of the Bitch) finālā izej viens unz vienu, un ar negaidītu sitienu pa ribām salauz krūšukurvi un izrauj sirdi, no kuras uzreiz nokod gabalu. Pēc maniem aprēķiniem, vajadzētu palikt vieglāk.

5 07 2007
Vita

Nevajag ne satraukties, ne aiztīties, vienkārši pieņemt, ka tā ir. Vienmēr ir svarīgākas, lietas ko darīt un jaukākas domas ko domāt, ar to tad arī aizpildi cepšanos ap tām kucēm. Kaut gan tas nav tik vienkārši, bet ir iespējams, nedzirdēt galīgās muļķības, neļaut sevi ietekmēt, nesatraukties par bābu runām un izdarībām, viņas taču ir ļoti nelaimīgas, lai lien kur katram jālien, kā uz tādiem noželojamiem radījumiem tad arī paraugies, arī priekšniekiem un vadoņiem ir savi “čakarētāji”, tas nebūt nav saistīts tikai ar to, ka esi padotais, tad Tevi izmanto, tici, saprātīgu vadītāju, kura pakļautībā strādā tāds tipāžs tas tracina vēl vairāk.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: