Lieliski!

28 05 2007

Strādājot legāli un kā kārtīgam demokrātiskas (!) valsts pilsonim pienākas, uz savu dzīvesvietu laikam nenopelnīt līdz pensijai. Es, protams, dramatizēju, bet kaut kā cenas neadekvātas samaksai par padarīto darbu. Nez kā var iztikt ar 120 latiem mēnesī, ja pārtikai dienā pat ar piečuku nepietiek, kas jau ir 150Ls. Jānopērk tikai zaļā krāsa, jānokrāsojas, jāielien vannā ar kakām un jāsāk sintezēt barības vielas no gaisa, vot forši būs!

Jā, jā, man atkal ir besīgi sūdīgs garastāvoklis un es pabļaustos par savu neapmierinātību ar mūsu eiropeisko valsti, kaut gan pagaidām izskatās, ka mēs ES kalpojam nu kā aptuveni WC papīrs vai arī, labākajā gadījumā, kājslauķītis. Mums taču pašiem sava nekā nav! Mums pat smadzenes uz kredīta paņemtas ar iepotētu standartizētu domāšanu par to, kas, ESprāt, ir labi un pareizi. Tas ir vienkārši nožēlojami.

Advertisements

Darbības

Informācija

10 responses

28 05 2007
0nkulis

ir tāds teiciens: mācies un atrodi labu darbu

28 05 2007
nombre

nevaru iedomaaties nevienu no saviem pazinjaam, kas pelniitu tikai 120ls ;/ tas tik tieshaam ir MAZ, bet tev nepatiik, vienmeer tak ir Iirija :D

28 05 2007
Shadowbird

5 Ls dienā par ēdienu!? O_O Mēs ar rommate divatā nedēļu ar 5-10 iztiekam, un badā neviens nedzīvo… Un algu nosauci, bet darbu – nē. Tā nav labi. Lasīs atkal visādi “latvieši vulgaris” un uzreiz nospriedīs, ka tu ierodies uz vienas stundas pusdienlaiku birojā, lai padzertu tēju ar kolēģiem un par to gribi tūkstošus. :)

28 05 2007
Zandis

Draugs, tu gribi teikt, ka dienā vidēji piecdesmit santīmus norij?

29 05 2007
Shadowbird

Zandis: Tā laikam sanāk. Nedēļas sākumā iepērk visādu gatavojamo un ātro paiku, pa nedēļu gatavo un ēd. Bet ne par velti uzrakstīju 5-10. Tas skaitlis ir ļoti svārstīgs, lai gan 10 Ls nedēļā līdz šim vēl nav sasniegts (ja neskaita šokolādes, saldumus u.tml. ne-food). Piecītis arī sanāk reti, parasti ir pa vidu – 6-8.

29 05 2007
Mfz

Varbūt vari pastāstīt sīkāk, vismaz lielos vilcienos, ko iepērc?

29 05 2007
Shadowbird

Dziļi atvainojos. Tie nosauktie Ls nedēļā ir tikai no manis, bet vēl jau otrs ēdājs tikpat piemet. :) Tā kā visi mani dotie skaitļi reiz divi. Sorry. :\

Ko pērkam? Lielos vilcienos – maizi, margarīnu, sieru, desu, tēju, pienu, Corn Flakes. Siltajiem ēdieniem (kas netiek ēsti regulāri) – kā kuro reizi. Makaroni, dārzeņi, gaļa. Nekas tāds īpašs. Studenti kā nekā. ;)

29 05 2007
students

es ar mieriigu iztieku ar 5Ls nedeeljaa tikai paikai. Protams, varu arii dienaa 50Ls noteereet eeshanai.

30 05 2007
rūķītis sūdiņš

K-Rauta pārdevējām ir točna 350, un viņi vislaiku meklē darbiniekus.

1 06 2007
Inga Oz

Nuuu nezinu, kā jūs tur ekonomējat, bet man (3 cilvēku ģimene) nedēļā ap Ls25-30 par paiku vien aiziet… Bērns grib zupas, grib normālus siltos ēdienus…

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: