Beidzot!

18 05 2007

.. arī es esmu dabūjusi autovadītāja apliecību!

Un mani pārņem neviltots prieks =]

*iztērēti aptuveni [nieka] 350Ls

P.S. vēl joprojām neiebraucu tajā “paldies dievam, sieviete pie stūres”

Advertisements

Darbības

Informācija

8 responses

18 05 2007
Mfz

Apsveicu! ;)

19 05 2007
krizdabz

Apsveicu! :)

Klau.. vai Tu varētu būt tik laipna un padalīties kurā skolā mācījies braukt, pie kādiem instruktoriem. Kas patika, kas nepatika. Vnk man te vienam cilvēciņam aktuāls šis jautājums. Paldies jau iepriekš! :)

19 05 2007
nombre

apsveicu es arii.
arii es patreiz ciinos :)

19 05 2007
Gastonz

Sveicu!
Kāds tad pēdējais cipars un apmazgāt jau paspēji? :)

P.S. Tas ”paldies dievam, sieviete pie stūres” man liekas ir no BTA KASKO reklāmas, kur sievietēm kaut kādi izdevīgāki noteikumi… Bet pārliecināts neesmu..

19 05 2007
zemene

par cipariem runājot- es vienmēr esmu bijusi milimetriste xD
Mācījos “Grosā”, godīgi saku, ka nezinu, kā ir citās autoskolās, bet man te visu laiku sanāca kaut kāds čakars. Mācījos sestdienās, kad sekretāres nekad nebija, kaut arī viņai vajadzēja būt, līdz ar to vajadzēja vēl atrast jau tā neesošo laiku liekām braukāšanās uz centru dabadienās. Turklāt viņi vēl pamanījās neatrast kaut kādus manus dokumentus, un atkal viena lieka braukšana. Teorija pie Ivara Rozes, es laikam esmu pārāk prasīga, bet tikpat labi es to sūda grāmatu varēju pati mājās izlasīt, bet nu tas tā. Tālāk braukšana. Instruktors Konstantīns Nadeždins. Nu tipa saprotošs, ne reizi nav bļāvis, braukšanas mācīšanas manieri grūti novērtēt, laikam jau normāli. Pēc ieskaites teorijā jākārto braukšanas eksāmens, maršruti ir visai sarežģīti, baigi spiež uz tramvaja sliedēm, ar pirmo reizi nenokārtoju. Tālāk skolas teorija: 60 jautājumi, iespējamas 2 kļūdas (izmantojot savu izcili gaišo prātu, noliku ar pirmo lālālā :D, neteikšu- kā :D). Pēc šitiem eksāmeniem CSDD ir tīrās bērnu spēlītes, abus ar pirmo reizi noliku.

19 05 2007
Edijs

Kad es mācījos, man arī šķita, ka teorijas nodarbību apmeklējums bija pilnīgi nevajadzīgs. Absolūti neko tas onkulis nepastāstīja tādu, ko es pirms tam lasot grāmatiņu nebūtu sapratis. Nez, varbūt kādam vajag, lai ar karotīti mutē ielej…

Piekrītu, ka, ja tikts cauri skolas eksāmeniem, tad uz CSDD var iet svilpodams. :) Mans skolas braukšanas eksāmens izpaudās tā, ka dzenāja visu nodarbību krustām šķērsām, lai tik kādu kļūdiņu piesietu – nebija man paveicies ar instruktoru, dikti piekasīgs pie jebkura sīkuma bija. Man biezādainim jau tas īpaši netraucēja, bet pasarg’ dies’ tiem pie viņa nokļuvušajiem nabadziņiem, kam ar braukšanu tā pašvakāk un nervi arī vāji. Lai gan pozitīvais moments – viņš nelaida ātrāk vaļā, kamēr neizdresēja cilvēku tik tiešām derīgu ikdienas satiksmei. Nevis kā tas pēdējā laikā ļoti pierasts – sagatavo tikai eksāmenam un tad pilnas ielas ar ļautiņiem, kas nejēdz braukt.

19 05 2007
krizdabz

Atceros tos laikus, kad pats kārtoju tiesības. Visnotaļ interesanti gāja. Tā kā toreiz vēl dzīvoju Rēzeknē, tad tieši tur arī mācījos braukt un autoskolas šefs un pasniedzējs bija ceļu policists. Apmeklēt viņa teorijas nodarbības bija patiesi interesanti, jo viņš minēja daudz piemērus no ikdienas dzīves (policista darba) tā, ka pat nepamanīju kā izskrējām cauri visai grāmatiņai. Instruktors arī bija foršs, vizinājāmies pa pilsētu apspriedām apkārt staigājošās meičas :D, kopā izvēlējāmies viņa mašīnai maģi :D CSDD arī nokārtoju abus eksāmenus ar pirmo reizi – īzī pīzī..

23 05 2007
Raikons

pēc grosa tiešām csdd ir tīrais sīkums, bet tā gross sekretāre gan ir viena čakarētāja… toties tiesības jau kopš janvāra un vālēju katru dienu ap 80km :D

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: