Sestdienas veikums

11 02 2007

Uztaisīju vairāk kā 100 suši, normāli :D Bet tagad esmu atgājusi un gatava nākošajam simtniekam vai pat vairāk. Prieks, ka mans veikums tika novērtēts par labu esam, nūū, vismaz pāri nekas nepalika :)

Un tomēr patīkami ir iepriecināt citus.

Advertisements

Darbības

Informācija

12 responses

11 02 2007
Archijs

man šķiet, ka īstu suši var tik japāņi pagatavot. atradušies letiņi-šķībacaini, kas domā – aļģēs rīsus ietīšu un būs man suši. a figu.

11 02 2007
zemene

nu ja, nu ja..
Vienīgais, ja tā, tad mani ar zirņiem un speķi izmestu ārā pa balkonu. Bet acis es katru dienu ar saspraudi atpraužu, gulēt ejot, lai stiepjas, varbūt kādu dienu tomēr par japānieti kļūšu (nod)

11 02 2007
wannabe

Citus apbēdināt varētu būt vēl patīkamāk.

11 02 2007
nombre

negribi man ar kaadu paariiti uztaisiit? ;)

11 02 2007
Shadowbird

@Archijs: Vai tad Zemene uz kādu autentikas balvu pieteicās, vai? Mājās katrs taisa, ko grib, un sauc, kā grib. Es uzlieku uz maizes desu, sieru, vēl vienu maizi pa virsu, un saucu to par hamburgeru. Whookers?

11 02 2007
0nkulis

Archij:
var uztaisīt normālus suši mājas apstākļos. tas jau nav tev kaut kāds laboratorijas eksperiments, ko mājas apstākļos nevar atkārtot. Ja ir visas sastāvdaļas, tad nav problēmu.

12 02 2007
Mfz

Yeah, 100 suši, man pēc kādiem 3 gabaliņiem neiet iekšā… :)

12 02 2007
Green

Ar laiku nav vajadzīgi nekādi japāņi, lai pagatavotu labus un garšīgus suši :D Vajag tikai izmantot pareizās Zemenes xD

12 02 2007
Ray

O sushi-sensej (bow)

12 02 2007
Archijs

nē nē nē. tas nebija noraidoša rakstura komentārs, izteicu savas domas. reāli agrāk man suši negaršoja. vispār ierīt nevarēju. un tad, kad es biju vācijā, kaut kādas sagadīšanās dēļ sanāca ieskriet tādā japāņu krodziņā, kur ne vāciski ne angliski neviens nerunāja. ar “pirksta” metodi tika izvēlēts ēdiens un izrādās, ir neeenormāli garšīgi. un tad tajā pašā vakarā tika ātri ieskriets vēl vienā sušī ēstuvē, un skat – atkal šķībacainas ar lielu dunci. gut.

nu loģiski, ja tur tā garšoja, tad es, protams, skrēju arī letiņzemē ēst. vienreiz biju “gan bei” iestādījumā, kur bija maigi sakot pretīgi. ottreiz random ieskrietuve vecrīgas pusē, arī negaršīgi. un tad nāca Kabuki kārta, arī tīri random ieskriets, pie čempiona tajā tur. nu tiiiik garšīgi. un tad man pieleca, atkal ķīnīzers ar vēl vienu ķīnīzeri kaut ko tur ņemās.

un atkal, es nesaku ka jūsu visi mājās pagatavotie suši sūkā, bet saku, ka pie japāņiem tie būs garšīgāki. protams, varat tīt aļģēs rīsus ar lasi un ēst uz nebēdu, bet, piemēram, ikros satīts nezināmas izcelsmes kaut kas ar nezināmas izcelsmes kaut ko garšo lieliskāk par defultajiem suši(ja labi atceros tos par Maki sauca).

15 02 2007
Crystalline

Neko jūs nesaprotat. :D Galvenais, lai ar mīlestību gatavots… Manuprāt, Zemenei lieliski izdevās. Respect. ;)

24 02 2007
kalcijs

no miilestiibas nepaeediisi

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: