Sab. transp.

10 11 2006

Kas [bļāviens] notiek ar sabiedrisko transportu pēdējās dienās? Kāpēc brauciens līdz centram aizņem 4 reizes vairāk laika kā parasti? Un kāpēc pusstundas laikā trolejbuss tā arī netiek sagaidīts? Sarakstu vispār var izmest miskastē.

Lieki piebilst, ka šie atgadījumi manu jau tā skeptisko vērtējumu par sabiedrisko transportu un līdz ar to arī par “Rīgas Satiksmi” un tās darbību kopumā, nobīdīja tā nedaudz padaudz zemāk, kaut kur tālu zem nulles.

P.S. Šodien 50 saņus samaksāju par vēstures k/d atlikšanu uz nākošo nedēļu un dažām minūtītēm miega, fu bļin, ko es te runāju – 40 minūtēm brīnišķu runu un mūzikas LNO blabla kvinteta izpildījumā.

Advertisements

Darbības

Informācija

9 responses

11 11 2006
zīdainis

Visas šitās štelles ar sabiedrisko transportu, pēc maniem novērojumiem, sākās tad, kad tika paziņots par biļešu cenas paaugstināšanu līdz 40 santīmiem. Tas bija kādas dieniņas pirms lielā sniega. Man vienam tā liekas, vai arī ar slikto servisu viņi grib pamatot šo braukšanas maksas paaugstināšanu? Autobusi vispār vairs laikā nenāk, šovakar mamma nesagaidīja veselus 2 autobusus, kas nozīmē aptuveni vēl papildus pusstundu ilgu gaidīšanu pieturā. Viendien es satiku konduktoru strādājam dzeltenajā ekspresī. Ko viņi vēl izdomās? Totāls bardaks.

12 11 2006
sindromz

nuuu, arī ir gadījies stundu salt pieturā…jo, redz, šoferiem bija pusdienas, un tāpēc autobuss nekursēja…dienas vidū. nekas, Rīgas satiksme ir ģeniāla – pāris tūkstoši par patriotiskajiem karodziņiem [neko neiebilstu], bet cenas kāps…sasodīc…man liekas, ka par transportu var romānus [šausmu/piedzīvojumu] rakstīt…

12 11 2006
Green

eu, eu, eu…nesūdzies. Sab. transports, īpaši trolejbusi ir lieliski – samaksā ar 50 sant. pa biļeti, tiec pie 1,10ls atlikumā :D

13 11 2006
Amish

Sabiedriskais pēdējā laikā vienkārši spārda. Lai es no savas “Bolderaj galodnij kraj” tiktu līdz centram reizēm propkās ir gandrīz stunda jāsēž skatoties kā pensionāri ar kājām iet garām autobusam. Un tie konduktori, daži ir tādi flgmas, ka nāk pat klāt reizes piecas un prasa pirkt biļeti. Vai arī pēc kārtējās pieturas kad neiekāpj neviens jauns pasažieris tomēr sāk staigāt pa autobusu un īgnā balsī atkārtot “biļetes”, “biļetes”, “biļetes”

13 11 2006
zemene

biļetes, билеты, tickets! билеты, tickets, biļetes! xD

13 11 2006
Bugacis

Ja jau pa stundu no Bolderajas tad tiri atri tiec !
Daziem nakas braukt 3 stundas ;)

13 11 2006
Amish

stundu propkā tupēju, tās 20 vai 25 minūtes līdz propkai nepierēķināju klāt, bet nu 3h gan vēl nav gadijies. Ja jau jūtu, ka ir tik traki tad kāpju laukā un atrodu citu veidu kā līdz centram tikt… kautvai ar kājām :)

13 11 2006
msmarii

sestdienas Dienā bija raksts par Rīgas Satiksmi. Tur šoferīši sūdzējās par savu grūto dzīvi. Ja viss ir tik slikti, kā viņi tur stāsta, tad drīz vispār par sab. transportu varēsiet aizmirst. Pērciet samokatus un uz priekšu :D

21 11 2006
Shadowbird

Pareizi. Jo ātrāk visi pāries uz velosipēdiem, jo labāk. Pat ziemā uz vellapēda ar normālu apģērbu un pie nelielas fiziskas slodzes varētu būt siltāk, nekā dažā labā tramvajā vai troļikā. :)

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: