Šausmenes

30 10 2006

Esmu sašutusi.

Man nepatīk, kad tiek pieviltas manas cerības. Ja cilvēks, izvēloties skatāmo filmu, vadās pēc tās žanra, tad acīmredzot ir kaut kas, ko viņš (šajā gadījumā – es) vēlos sagaidīt. Ja es izvēlos šausmu filmu, tad tas nozīmē, ka es vēlos baidīties, bai-dī-ties! šī vārda vistiešākajā nozīmē.

Tiek izvēlēta šausmu filma, es jau noskaņojos, sagatavojos, bet kā nav bail, tā nav. Filmas pirmā trešdaļa paiet gaidās par kaut ko bailīgu, bet pavelk dzīzāk pēc porņuka nevis pēc šausmenes, nu ok, gaidu. Nu un tad sākās visādas graizīšanas, bet tas nav bailīgi, tas ir pretīgi. Filma beidzās bez neviena skata, kurā būtu jābaidās. Nu un kas tā par šausmeni? Vai arī grazīšanas un asiņu jūra būtu jāuzskata par kaut ko extra scary? Kur palikušas normālas šausmenes?

Ja kādu interesē, tad runa iet par “Hosteli”.

Advertisements

Darbības

Informācija

7 responses

30 10 2006
Green

jāuzņem pašiem sava šausmene :D

1 11 2006
0nkulis

kuraa vietaa sausmu filmai ri rakstiits bailju filma? shausmu ir shausmu un pretiiguma un nevis bailju. gribi baidiities dodoes uz kapiem pusnaktii… jei bogu… hostelis… gribi baidiities?? vajadzeeja tev aiziet “Uz pakalniem ir acis” lielajiem ekraaniem, vot tas varbuut bija taads man ir bail variants vai bleeras raganas… muusu laikos neviens vairs netaisa bailju filmas…

4 11 2006
msmarii

Vot par “Blēras raganām” atceros, ka man bija istabas biedrene kojās pa nakti uz tualeti jāpavada vairākas naktis pēc tam, kad viņa bija to filmu kino redzējusi…. Vispār mājās pie teļļuka vai datora skatoties nekad nav tik bailīgi kā kino uz lielā ekrāna :)

5 11 2006
Ruffian

Vot tādas nu ir mūsdienu šausmenes. Tikai asinis un gļotas, bet baidīties nav ko. Iesaku pievērsties ‘klasiskām’ vērtībām, kā, piemēram, “The Shining”, “Psycho”, “Alien”, “The Sixth Sense” u.tml. filmām. Bet esi arī uzdūrusies tādai izcili sliktai šausmenei kā Hostelis. Starp jaunajām var šad tad arī atrast kādu pērli.

6 08 2007
nikolas

normala šausmene ir wolf creek un the grudge the grudge divi

9 08 2007
anna

nu ja tik tiessam ssausmenes naw bailiigas ja nu tikai dazzas bet tas ir rets gadijums citreiz salecos par tiiri neko bailiigu bet ja skatos ssausmeni arii uz lielajiem ekraaniem naak miegs jo paarsvaraa tur ir pretiigas ainas nevis baismiigas…

13 08 2007
Shadowbird

Ruffian, “Alien” jau nu gan nav nekāda šausmene. Mazliet vardarbīgs sci-fi trilleris.

Bet jā, labu šausmeni uztaisīt ir ļoti grūti, jo, lai cilvēks baidītos, filmai ir jārada baiļu atmosfēra. Nez kāpēc režisori un scenāristi vēl joprojām svēti tic, ka cilvēkus var iebiedēt ar vardarbības un nāves attēlošanu, kad katru dienu var redzēt un dzirdēt visdažādāko veidu un apjomu nogalināšanas un nežēlības, kas notiek dzīvē.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: