Jauki pasēdējām

1 10 2006

Ah.. kā man patīk visi šie svētki ģimenes (un tuvo ģimenes draugu) lokā.. Kad savācas vesels bars ar cilvēkiem, no kuriem daudzus tu redzi labi ja pāris reizes gadā, citus vispār pirmo reizi. Svinēšana aprobežojas ar neizmērojamu ēdienu un dzērienu uzņemšanu, pēc kāda laika lielākā daļa vīriešu jau ir apdzērušies, tad, atkarībā no situācijas, vai nu sākas mega dziesmu dziedāšana, tizlu jautājumu uzdošana vai vienkārši idiotisku komentāru izteikšana, šoreiz bija kaut kas jauns – aizsākās baigais strīds un uzbraukšana svinībās neesošajām personām, kuras esot aizmirsušas vecmāmiņu un nenāk pie viņas kapa, kaut gan, manuprāt, nenākšana uz kapiem nebūt nenozīmē aizmiršanu, bet tas tā… Nēnu ir jauki, kad visa super draudzīgā ģimene savācas kopā :D

Šodien svinējām tēva brālēna 30 gadu jubileju. Nav precējies, dzīvo un strādā Briselē, bieži brauc uz Latviju, vispār ir labs cilvēks, visus ciemos sauc. Domāju, ka kādreiz varētu arī aizbraukt, jāizmanto taču iespēja. :) Principā es gaidu, kad šis beidzot apprecēsies, gribas uz kāzām, kurās pazītu nedaudz vairāk par dažiem cilvēkiem (tā bija šovasar viena radinieka kāzās, kuru vispār redzējusi esmu tikai agrā bērnībā un ar kuru vispār nekontaktējos :D).

Advertisements

Darbības

Informācija

2 responses

2 10 2006
Zandis

Bet savu rasolīti un šņabīti ta beigās dabūju :P

24 10 2006
John Confidence

Man kkas līdzīgs bija pagājušajā weekendā… labi vismaz, ka nebija 2 miljoni radu no Līvāniem un tālāk, bet anyway bez kreisajiem pie galda neizpalika.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: