Day 2, 3 and 4

19 09 2006

Baigi biju apņēmusies katru dienu rakstīt t.s. atskaiti, ko tad mēs darījām, bet jutos tik piekususi, visu dienu ņemoties ar tiem [kropļiem], ka acis bezmaz vai lipa ciet.

Gari neizplūstot visos stāstījumos par nedienām un tizlenībām (manējām un viņējām), tikai koncentrēts ieskats:

Me & Roberta
Chapter two

No rīta kārtējā mājas darbu prezentācija par tēmu “Tautas mākslas tradīcijas manā valstī”. Pirmie bija latvieši un mani aizvilka, lai pataisītu par modeli, bija jāuzvelk tautastērps, un tad jāiznāk jāparādās super ieinteresētajiem skatītājiem. Visi teica, ka man ļoti piestāvot, nu, vienkārši riktīga latviešu tautu meita xD Itāļu un holandiešu prezentācijas neredzēju, jo tikmēr biju uz skatuves aiz aizkariem un nelīdu ārā, lai nesabojātu viņiem prezentāciju, pilnīgi līdz vēmienam pieklājīgi.

Tad pamīšus vai pēc kārtas notika holandiešu meitenes ceptu pankūku ar kaut kādu pretīgu sīrupu ēšana, plaukstiņpolkas mācīšana visiem dalībniekiem, kā arī itāļu dziedāšana. Tālāk no ekspess picas tika atvestas 30 lielās picas, kas bija mūsu pusdienas. Tad sākās superjautrais novusa turnīrs, jo jau pēc pus stundas puse bija kaut kur aizgājusi, bet pēc stundas tika spēlēts tikai uz dažiem galdiem. Njā, tauta ļoti aktīva, tāpēc viss beidzās par stundu ātrāk nekā plānots.

Tālāk aizvedu savu mazo gotiņu [ups] uz mājām, pēc tam braucām uz centru, satikāmies ar vēl dažiem itāļiem un hostiem, lai kopistiski aizietu uz kino. Nez kurš izvēlējās visidiotiskāko filmu, bet visi aizgāja uz to “my super ex-girlfriend” vai kā tur, ziniet, galīgs mēsls.. Tad kādu laiku vazājāmies apkārt pa Vecrīgu, meklējot “la Salsu”, no kuras beigu beigās viss lielais bars (lielākoties jau nīderlandieši ar saviem hostiem, kas pirms tam bija uz basketbola spēli, jo mums vietu pietrūka) tika izmests laukā. Es jau savā stilā sāku skaidroties ar to administratori, kura sāka man braukt augumā par to, ka es esmu pārāk sīka utt., utj., atteicās runāt ar mani latviski, kad es viņu palūdzu, par to un visu pārējo viņa tapa nosaukta par kuci un aizejot par fucking bitch. Principā es neesmu rupja, vienkārši man nepatīk, kad mani neņem par pilnu. Tā lūk. Tad pārējie aizgāja uz “Malibu”, bet es savējo aizvilku mājās, lai paspētu uz pēdējo autobusu, jo kaut kā ne prāta nemaz nebija viņai vēl izmaksāt taksi.

Me & Roberta
Chapter three

No rīta 11.30 bija jābūt etnogrāfiskajā muzejā, kur bija paredzēta neliela ekskursija. Tieši todien tur bija “Maizes svētki”, tā kā bija sabraukuši visādi (patriotiski?) cilvēki. Prezentējām m/d “Svinam tautas svētkus!”, lv grupa pacienāja visus ar speķa pīrādziņiem un ķimeņu sieru, es jau neteikšu, ka vairāki itāļu iekostie pīradziņi pēc tam nonāca miskastē, nu tāda cūcība… Un arī dziedot dziesmu par Jāņiem visi bija neaktīvi, kaut arī iepriekšējā dienā tika iedotas lapas ar vārdiem.

Pēc muzeja aizbraucām uz “Alfu”, devām saviem mīļajiem itāļiem 2h lai šopingo, daudzi vispār neko nenopirka, pāris meičas nopirka kaut ko sīku iekš Sepālas. Prasu savai, vai šī kaut ko nopirka, saka, ka nē, prasu kāpēc, tipa nebija viņas izmēra. Pie sevis nodomāju – “ne*irs”, un braucām uz centru. Tā kā vakardienas salūts, ar kuru mums iznāca aplauziens, tika pārcelts uz šodienu, tad bija jaaizpilda laiks līdz desmitiem. Atkal uz FC, šie visi rāvās uz otrajiem pirātiem, nu kas, mums žēl? Aizsūtam tos uz pirātiem, pasakam cikos filma, lai līdz tam blandās pa Stokmanu, paši aizgājām uz “Džonam Takeram ir jāmirst”, šī vēl bija vairāk vai mazāk neko, īpaši jau salīdzinot ar vakardienas filmu. Vienīgais, kas nepriecē ir cena – 3.50Ls. Sagaidījām itāļus no pirātiem, aizvilkāmies līdz makdonaldam, jo daži ļoti gribēja ēst, un tad ātri gājām skatīties salūtu. Man miegs trakoti nāca jau pēc kino, pēc salūta vēl aizgāju iepirkt divas salvešu paciņas un ar raibaļu braucām mājās, guļot stāvus pārpildītā trolejbusā.

Me & Roberta
Chapter four

Šim man vairāk nav spēka. Uzrakstīšu kaut kad. Vēlāk..
Es gribu gulēt.!

– 7.00 jābūt skolā, braucam ekskursijā
– pusdienas ēdam itāļu restorānā “Rosini” Valmierā (restorāns pieder gidam)
– tika apskatīta darbnīca keramikas cehā Vaidavā, Ķoņu dzirnavas, Rūjienas pienotava, kā arī ceptas desas Skaņā kalna parkā (itāļi desas uz ugunskura cepa pirmo reizi mūžā, viņi tā nekad nedarot)


Darbības

Informācija

6 responses

19 09 2006
Mfz

Šitā jau var kļūt atkarīgam no kino. ;)

19 09 2006
Gastonz

Nu vai tad tā “raibaļa” tiešām ir tik neciešama? :)
P.S. Tad Jūs pēc tam kaut kad brauksiet pie viņiem ciemoties? :)

19 09 2006
0nkulis

my super ex-girlfriend, nemaz nebija tik slikta, vidusmeera komeedija

19 09 2006
c

pēc raksta var domāt, ka tu nemaz neizbaudi to, kas ar tevi notiek. kāpēc visi tie sūdi ir vajadzīgi? jo kāds ir izdomājis, ka tā vajag, ka tā ir labi? bet nav ne labi, ne slikti, ir tikai patīk vai nepatīk. ja tev nepatīk, met mieru.

19 09 2006
mobwar

Ko jūs naktīs darat ka tev regulāri miex nāk? :D

20 09 2006
Mfz

Spēcīgi pateiks!:) Respect!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s
%d bloggers like this: