Domas naktī

23 08 2006

Un tomēr, lai arī kā daži gribētu to noliegt, ir domām spēks. Varbūt tas nav īsti noraksturojams vispārpieņemtajos terminos, varbūt te ir kaut kas mistisks, bet tomēr domām ir spēks. Kāpēc tad mums liekas, ka mēs spējam saprast cilvēku tikai no acu skatiena un bez vārdiem?

Domas ir dažādas, ir dažādi to veidi un izpausmes, un, patiesībā, arī domāt ir jāprot. Dažreiz pat ir ļoti vajadzīgs palikt divatā ar savām domām, maldīties bezizejas domu labirinta tīmeklī, aizmirst par laiku un būt vientulībā ar savām domām, lai tiktu skaidrībā ar tām, taču parasti tas tikai visu sarežģī, un nekas skaidrāks nepaliek.

Man patīk domāt pa naktīm, tas ir mans mīļākais diennakts laiks. Es beidzot sapratu, ar ko mani vilina nakts. Tumsā pat pazīstamas lietas un vietas ieraugi savādāk, it kā no jauna. Tas ir laiks, kad visi normālie cilvēki guļ gultās un uz ielas ir tikai daži vientuļi gājēji, neviens netraucē, neuzspiež savu sabiedrību, var izjust pilnīgu brīvību un neviens tevi neierobežo, nav nosodošu skatienu un vārdu, kā tikai izdari kaut ko TEV normālu, bet citiem pilnīgi neizprotamu. Un vēl zvaigžnotās debesis, tajās kaut kas ir, un arī meness aukstumā un maldinoši atstarotajā gaismā.

Es arī labprātāk strādāju naktī, tas atkal tāpēc, ka neviens netraucē, turklāt naktij piemīt kaut kāda atmosfēra, varētu pat teikt radoša (vismaz man), rodas jaunas domas un idejas, un galvenais, ka arī izdodas veiksmīgi tās īstenot un kaut ko radīt.


Darbības

Informācija

4 responses

23 08 2006
0nkulis

nakts ir brīdis, kad mēs spējam paši sevi sadzirdēt.

23 08 2006
Mfz

Ja, nakts ir tiesam rados dienas dala.
Masinas aizvien retak pabrauc gar logu, pilnigs klusums, koncentresanas ir vieglaka, nevis strespilnaja diena…

Domasana ir loti rados proces, tad tiek darbinata ari talka fantazija, kas vienkarsi pedejos brizos ir ipasi radosa.

Vispar jau ara tagad ir augusts, raksturigi ka naktis ir zvaigznu lietus ;)

23 08 2006
sindromz

pieļaujot, ka doma ir arī kaut kas vielisks, kas iziet ārpus mūsu ķermeņa, tad tas ir pašsaprotami, ka naktī domāt ir vieglā, labāk [tāpat kā elpot], jo apkārtējā vide nav pārsātināta ar svešas domāšanas rezultātiem/atliekām…nakts piedāvā Tev būt pašai, neatskaies…[to teica mazais nakts dzīnieciņš – ar diagnozi :D]

27 08 2006
crystalline

Domājas naktī labi, bet, dažreiz tiec līdz tādiem filozofiskiem secinājumiem, ka izrādās, labāk bija gulēt, kā spriest… :)

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s
%d bloggers like this: