Ekoloģiskais transportlīdzeklis

15 04 2006

Beidzot saņēmos un reanimēju savu uzticamo draugu riteni. Riepiņas pa ziemu bija krietni izpūtušās, tāpēc ceļš līdz Statoilam, t.i., aptuveni trešdaļa no visa ceļa līdz skolai, bija diezgan laikietilpīgs un prasīja diezgan lielu piepūli, jo bez manis riepām, kurās bija knapi pus atmosfēra gaisa, bija jāiztur vēl skolas un sporta somiņas svars. Toties kāda debešķīga sajūta bija pēc tam, braucot ar piepumpētām riepām, un tik viegli… :D

Žēl tikai, ka ielas mums nemaz nav piemērotas riteņbraucējiem, jo jāatzīst, ka nav pārāk patīkami braukt pa ielu. Un gājēji arī vienmēr iet tā, ka nevar apbraukt ne pa labi, ne pa kreisi, turklāt uz mana pa 0.15 Ls vietējā Maximā nopirktā zvaniņa (ar kompasu!) skaņām reaģē tikai tad, kad es jau braucu garām.

Lietains laiks nav pats labākais izbraucienam ar riteni, bet drīz atkal sola skaidru un saulainu laiku, ja ticam “Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas aģentūrai”. Pēdējā laikā iepatikusies viņu lapa meteo.lv, tur pat var apskatīt attēlu no kaut kāda satelīta un visādu citādu interesantu informāciju.

Advertisements

Darbības

Informācija

4 responses

16 04 2006
Velns

man liekas, ka gaajeeji tevi parasti pamana tikai tad, kad tu esi vinjus nobraucis :D

17 04 2006
Sandra!

Par zvainju – labs!!! :D:D:D

23 04 2006
xoled

Nu tagad jau tā ir, ka cilvji mostas no ziemas miega un vazājas visur. Pa veloceliņu atkal sākuši masveidā maisīties braucējiem. Kādriez bija taurīte – diezgan efektīva, dažs labs pat salecās, kad uztaurēju ;)

6 05 2006
Termiic@inbox.lv

Nevis ielas nav piemērtotas riteņbraucējiem, bet drīzāk gan visi pārējie nav piemērojušies šiem ‘sūrajiem malējiem’. Bet man jau sen ir vienalga – ar katru gadu es plēšu aizvien trakāk. Baiļu izjūta sen zudusi – 4 riteņotajiem jau sen ir laiks sākt šausmināties..!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: