Telpaugu lieta

31 03 2006

Pasaule turpina pārsteigt.

Staigāju pa "Rimi" un ieraudzīju šādu izkārtni. Izlasīju un sāku drudžaini meklēt apkārt, kur tad stāv "mirušie telpaugi", ziniet, neatradu. Tad manā galvā sāka raisīties visādas asociācijas. Atsaucu prātā filmu "Resident Evil", tur bija dzīvie miroņi, paskatījos uz nabaga telpaugiem ar greizu aci, un ja nu viņi mani mājās sakodīs? Vēl, ko atcerējos dzīvo telpaugu sakarā, bija kāda pasen lasīta grāmatiņa sērijā "Zosāda" (pa TV kaut kad rādīja arī tādu seriālu "Мурашки"). Viens no sižetiem bija par profesoru, kurš atdzīvināja augus, un tie augi pēc tam slepkavoja cilvēkus (vismaz kaut kas līdzīgs noteikti bija).

Kaut arī uz plaukta stāvošie kaktusi un citi augi izskatījās pilnīgi nekaitīgi, nekad jau nevari būt drošs ne par ko. A ja nu?

Ak, un, ja nu kāds tomēr atrod pārdošanā mirušos telpaugus, pasakiet, lūdzu, man, vēlos iegādāties kādu augu, kas neapdraudētu manu dzīvību.


Darbības

Informācija

8 responses

2 04 2006
asdf

Tas laikam tagad ir stilā piesieties visādām kļūdām valodā, miss Perfektā. Pat es, kas nav sapratis, kad un kur tie komati jāliek, uz ātru roku atradu tavā tekstā iztrūkstošus komatus un ja vēl labi pameklētu, gan jau noteikti arī atrastu stilistiski nepareizi izveidotus vārdu salikumus.
Un, ak jā, pameklē tādu jēdzienu kā “mākslīgie telpaugi”, mākslīgās puķes utt, varbūt atklāsi, priekš sevis, jaunu pasauli.

3 04 2006
kariiniite

ojoj.. viena neprecizitāte… aizmirsi ievadīt vārdu…

[forši! nemaz nav zemē metams tituls : miss Perfektā… ideāla!..]

3 04 2006
asdf

Es ar sliktiem tituliem nemēdzu mētāties..
Un tas par vārdu bija saistībā ar mani? Ja jā, tad ko tev dos mans vārds?

3 04 2006
parrymason

Augi IR dzīvi.

3 04 2006
zemene

Kurā teikumā teikts, ka augi nav dzīvi? Tikai skan tā nedaudz dīvaini, pirmo reizi dzirdu tieši šādu vārdu salikumu.

Turklāt – mākslīgs ir antonīms vārdam dabisks, nedzīvs – antonīms vārdam dzīvs. Un nedzīvs ne vienmēr ir mākslīgs, tāpat kā ne viss dabiskais ir dzīvs.

4 04 2006
iemetiens

ko tu, zemene, īsti nesaproti? ka dzīvs nozīmē augt spējīgs?

5 04 2006
asdf

Zemene, es tad tev tikai novēlu pašai nekad neizveidot divainu vai nepareizu vārdu salikumu. Spēsi? Ja nē, tad, vai esi tiesīga pārmest uz citu līdzīgām neprecizitātēm?

14 02 2007
ReaLisTs

tur naw neka nepareiza! dzivi augi nozime nemaksligi nevis to ka kautkada stulbene parskatijusies sausmenes tagad kautko murgo par dziviem zombiem vai kautko tadu asdf pilniga taisniba nekludies nekad :P atradu tawaa tekstaa 3 stila kluudas :P

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s
%d bloggers like this: