Tava māsiņa? Nē, meita.

27 03 2006

Šodien draudzene pastāstīja, ka redzējusi kādu raidījumu, kurā tika runāts par grūtniecību. Lieta tāda, ka meitene 11 gados bija dzemdējusi bērnu. Tas gan noticis Krievijā, taču man nešķiet, ka atšķirība ir pārāk liela.

Tātad, šī meitene tagad ir precējusies ar 19-gadīju puisi un auzdina savu bērnu, jo viņa atsacījās šo bērnu atdot audzināšanā citai ģimenei (patiesībā jau bērnu audzina meitenes vecmāmiņa). Rupji rēķinot, meitenei bērna ieņemšanas brīdī bija 10 gadu, puisim – 18. Savos desmit gados es pabeidzu 4.klasi. Skatos uz ceturtās klases skolniecēm savā skolā, un nekādu nevaru izdomāt, ko pilngadīgs (nu jau) vīrietis var atrast sākumskolas skolniecē un kur ir meitenītes smadzenes. Protams, tas ir kruti un stilīgi, bet vai tas ir vajadzīgs? Ko šī mazā meitenīte var dot savam bērnam, viņa taču pati ir vēl bērns, neattīstījies bērns? Un kāda gan nākotne sagaidāma šādai ģimenei? Turklāt, ir dzirdēts, ka bērni, kas dzemdēti tik agrā vecumā, biežāk ir slimi ar dažādām slimībām, ieskaitot arī šizofrēniju.

Protams, sabiedrība pēdējā laikā ir ļoti izmainījusies, bet vai tad šādi gadījumi būtu uzskatāmi par normāliem? Šādi turpinot, uz ielas varēs sastapt tikai dauņus, šizofrēniķus, invalīdus un cilvēkus, kuriem ir atrofējušās smadzenes (ja vien tādas kādreiz ir bijušas).


Darbības

Informācija

10 responses

27 03 2006
28 03 2006
iemetiens

tomēr – varbūt grāvis nav viens? varbūt varam cerēt arī uz kādu ģēniju dauņu barā?

28 03 2006
zemene

cerība mirst līdz ar muļķi

28 03 2006
mobwar

Atceros parodiju filmu kur tēvs bija jaunāks par savu dēlu :)

29 03 2006
Gastonz

Mobwar, tu noteikti domā filmu: “Nedzeriet sulu nēģeru kvartālā” Kaut kas tamlīdzīgs… Kur dēls tēvam lasīja pasaciņu pirms gulētiešanas :D
Bet nu vispār jau par šo lietu ir daudz runāts.. It sevišķi tas ir laukos, kad pamatskolnieces paliek stāvoklī… Tur nu nav mūsu spēkos ko mainīt…

29 03 2006
iemetiens

esmu optimists, viss būs kruto. vesels bars dauņu, potenciālie vergi, un pa kādam ģēnijam, elites loceklim, lecektim, receklim. gandrīz kā tālajā 1984. gadā, kas bija ko vērts.

31 03 2006
Ray

To 18 gadu džeks vs 10 gadu meitene sauc par pedofīliju.

31 03 2006
parrymason

Senajā Romā tas bija pilnīgi normāli, ikdienišķa parādība. Viss atkarīgs no laika, kādā dzīvojam. Nē, es nesaku, ka tas ir normāli vai pieņemami, es taču arī piederu šim laikam, kad brīžiem liekas, ka visi jūk prātā.

2 04 2006
dabbler

galvenais jau, ka viņiem pašiem ir labi! :))
bet, ja nopietni, tad nav godīgi, ka sievietes(wow, 10-gadīga sieviete) attīstās ātrāk nekā vīrieši! es gan negribētu kļūt par tēvu 10 gadu vecumā..

4 04 2006
Gastonz

Tas man liekas fiziski nemaz nav ispējams 10 gadu vecumā kļūt par tēvu :)

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s
%d bloggers like this: