“Pavasaris 2006”

18 03 2006

Reizēm skolēniem tiek dāvātas iespējas piedalīties dažādos ārpusskolas pasākumos, pareizāk sakot, uz ziņojumu dēļa parādās kāds plakāts vai vienkārša lapiņa.

Tā nu pirms sporta stundas pamanīju paziņojumu par to, ka tiek rīkots kaut kāds boulinga turnīrs, ātri pārskrēju ar acīm pāri paziņojumam, un man rādās spontāna ideja, par kuru tūlīt pat paziņoju savām draudzenēm, – piedalīties šajā pasākumā. Paskatījos, ka spēles notiek otrdienu pēcpusdienās, tas nozīmē, ka varētu ziedot vienu brīvu vakaru, lai vienkārši paspēlētu boulingu, jo domāju, ka mūsu topošā komanda nepretendētu uz kādu vietu, bet vismaz būtu jautri. Tas bija trešdien.

Tā kā pieteikums bija jāiesniedz līdz 24.martam, un nākošā ir brīvlaika nedēļa, tad viss bija jānoorganizē līdz piektdienai. Ceturtdien es savācu cilvēkus, kad būtu ar mieru piedalīties, viss kārtībā, piektdien ejam pieteikties pie skolotājas. Vakarā iedomājos ieiet “Toss” boulinga halles mājas lapā, vēlreiz palasīt to nolikumu. Te nu atklājās kāds interesants punkts, kurš, kā man likās, tomēr nebija paziņojumā, kas bija pielikts pie ziņojumu dēļa.

5.9. Par katru spēļu dienu katra komanda, lai daļēji segtu organizatoru izdevumus (celiņu izmaksas, speciālo apavu īre, tehniskā un informatīvā nodrošināšana), līdz pirmsspēles dienai uz pārskaitījumu AS “Hansabanka” Ķengaraga fil., kods HABA LV 22, kontā LV72HABA0551004243150 vai SIA “AKA international group” kasē 2.stāvā 5.telpā samaksā Ls 5,oo (piecus latus).

Te nu bija aplaušanās, jo es, protams, ka visiem bija sastāstījusi, ka tas ir bez maksas. Rezultātā viss pasākums pajuka. Un atkal skolēni ir apčakarēto lomā, jo, ja es nebūtu paskatījusies tajā lapā, mēs būtu pieteikušies, un mums par katru sacensību dienu būtu jāiemaksā šī summa. Gadījumā, ja mēs protestētu, mums priekšā tiktu nolikts šis nolikums, kurā skaidri un gaiši minēts šīs punkts, kaut vai pakaries, bet jāmaksā būtu.

Un vēl jādomā, ka halles īpašnieki šādā veidā arī piepelnās, jo skolēniem un studentiem celiņa īrēšana stundā izmaksā divreiz lētāk.

Advertisements

Darbības

Informācija

5 responses

18 03 2006
Velns

ehh, nekas muusdienaas vairs nav par briivu…

hmm, vajadzeetu kaadudien aiziet uzspeeleet ar tevi boulingu :D

19 03 2006
zemene

Žēl gan, ka tev nav brīvlaika :D
Bet tā – vienmēr laipni sastādīšu kompāniju :P

20 03 2006
iemetiens

runā, ka pavasaris šogad boulinga zālēs neiegriezīšoties.

20 03 2006
mobwar

njā… skumji ka īpašniekiem “Slabo” skolniekiem uzsaukt turnīru… ehh, ja man būtu pelmeņi :)

20 03 2006
Gastonz

Tik sen neesmu spēlējis… Pat nezinu, kādas tagad ir cenas… Katrā ziņā tas bija naivi cerēt, ka kaut kas vēl mūsdienās ir pa brīvu :)

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: