Beidzot atpakaļ

30 01 2006

No manis neatkarīgu iemeslu dēļ bija sanācis uz brītiņu pārtraukt rakstīšanu. Jau iepriekš bija gadījies, ka zurnals.id kādu brīdi nestrādāja, tāpēc domāju, ka šoreiz ir tas pats un pacietīgi gaidīju, līdz neiemaldījos insecure.lv

insecure.lv un visi uz shii servera hosteetie projekti vai nu nebuus pieejami ljoti ilgu laiku vai arii neatgrieziisies vispaar. iemeslus neizklaastiishu.

Pieļāvu, ka visiespējamākais ir variants numur 2, un sāku meklēt citu vietu, kur izpausties. Iedomājos par sviesta cibu, bet uznāca nelabums, jo vienreiz jau no turienes atteicos. Tad palika vēl trīs vietas, no kurām no paša sākuma atteicos (un tādēļ nonācu cibā), jo visas bija powered by wordpress, kur man pastāvīgi rādījās uzraksts “you need to enable sending referrers for this feature to work”, un, lai kā es nopūlējos un kārtīgi sekoju norādījumiem par to, kas jānomaina browsera uzstādījumos, pie dzīvības to piedabūt tā arī neizdevās.

Tā kā atradu citas alternatīvas, par šo problēmu līdz nesenam laikam tika aizmirsts, bet pirms pāris dienām atkal atsāku mēģinājumus, un, pateicoties manai ģenialitātei (ko nu te slēpt hahaha), tas beigu beigās arī izdevās. Īpaši nepārdzīvoju, ka aizgāju no žurnāla, jo šī doma man jau sen bija prātā, vienīgais, par ko tik tiešām ir žēl, ir tas, ka zudumā aizgāja raksti, nekā īpaša jau nu tur nebija, bet nu tāpat pēc tam būtu interesanti palasīt un pasekot līdzi savai izaugsmei.
stats.23.lv

Advertisements

Darbības

Informācija

7 responses

2 02 2006
parrymason

Sveicu ar jauno mājvietu! Es jau domāju, kur tagad liksies visi žurnāla iemītnieki…

3 02 2006
nuucha

beidzot! es jau domāju kur ta tu mums pazudusi! žēl ka tā sanāca – tavā iepriekšējā blogā boja daudzas rēcīgas lietas sarakstītas! :)

5 02 2006
iemetiens

visus rakstus vari noglabāt, piem., failā zemene.txt un nulle problēmu. derīgi.

8 02 2006
Velns

nu nekas, gan jau visi kaut kā spēs pārdzīvot to, ka insecure.lv pazuda (nezinu kā citi, bet man jau gandrīzvai regulāri sanāk pārvākties) :D

8 07 2015
fnserviss

ir kās jaunāks, kur esi bijusi|?

11 07 2015
livit

Nostaļģisks posts :))

17 02 2016
Juris Store

Spēcīgs postiks, tas nu fakts. Drīzumā dēšu olas un vistas ēdīs rīsus. Vispār jau šis ir bezmaksas pasākums…

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: